چگونه با استفاده از درآمد روانی پولدار شویم؟

درآمد روانی

دوست عزیز، آیا می دانی که چگونه می توانیم با استفاده از تکنیک درآمد روانی پولدار شویم؟ شاید باورش برایتان سخت باشد که این تکنیک بسیار ساده، چگونه می تواند حجم پول تولیدی شما را به شدت افزایش دهد.

درآمد روانی یعنی چه؟

درآمد روانی یعنی درآمدی که از حس و حال آدم ایجاد می شود.

وقتی شما انرژی، روحیه و حس و حال عالی ای داشته باشی مردم راحت تر دست توی جیبشان می کنند و تو را پولدار تر می کنند.

ما فعلا در مورد درآمد روانی حاصل از عشق به کار صحبت می کنیم.

یک داستان عشقی

شنیدن این داستان برای روشن شدن موضوع خالی از لطف نیست.

در زمان دانشگاه دوستی داشتم به نام آقای خنبری که پسر خیلی خوب و با حالی بود. ایشان تعریف می کرد که یک نفر در منطقه آن ها مزرعه ی پنبه دارد و علی رغم سن بالا و بدون تحصیلات دانشگاهی، بسیار موفق است.

عکس مزرعه ی پنبه

یعنی میزان برداشت پنبه در مزرعه او همیشه از بقیه مزارع بالاتر است و به همین خاطر نسبت به بقیه درآمد هم دارد، در حالیکه خاک مزرعه ی او هم از بقیه مرغوب تر نیست و هیچ مزیت فیزیکی خاص دیگری هم ندارد.

جالب اینجا بود که آقای خنبری دلیل موفقیت این پیرمرد را عشق فراوان او به کار بیان می کرد، مثلا می گفت از صبح خیلی زود مشغول کار می شود و به نظر می رسد به تمام بوته های پنبه رسیدگی می کند حال و احوال می کند با آنها حرف می زند و در کل عاشق این کار است و به خاط این عشق به کار نتیجه و درآمد بالاتری هم دارد.

مثال بالا به وضوح درآمد روانی را نشان می دهد که فرد با عشق به  کارش نتایج را چندین برابر می کند و احترام و اعتبار زیادی را هم به دست می آورد.

آیا عشق به کار همان درآمد روانی است؟

درآمد روانی پولی است که مردم به خاطر حس و حال فروشنده یا صاحب بیزینس پرداخت می کنند و مهمترین بخش آن عشق به کار می باشد.

کسب نتایج بزرگ نیاز به عشق به کار دارد:

بیل گیتس

وارن بافت

ایلان ماسک

احد عظیم زاده

دکتر علی اصغر جهانگیری

علی واکسی

چگونه بفهمم که درآمد روانی خوبی دارم یا نه؟

تست این موضوع خیلی خیلی ساده است.

اگر زمانی که مشتری می خواهد شما را ترک کند حس و حالش بهتر از زمان ورودش باشد، یعنی شما حال او را بهتر کرده اید و او راحت تر به شما پول می دهد.

بنابراین احتمال برگشت او بیشتر است و احتمال اینکه شما را به دیگران معرفی کند و مشتری جدید بیاورد بالا می رود.. مطمئنا در کل درآمد بیزینس شما را رشد خواهد داد. و این بدین معناست که شما درآمد روانی ایجاد کرده اید.

توجه: ما در این اینجا یک بخش از درآمد روانی که “عشق به کار” می باشد را بررسی می کنیم.

من چه کار کنم تا درآمد روانی ایجاد کنم؟

برای اینکه درآمد روانی بالاتری داشته باشم لازم است قبل از همه چیز عاشق کارم باشم. یعنی هر روز این عشق به کار را بیشتر کنم تا به طور اتوماتیک اعتبار و احترام من نزد مشتری بالا برود و همه روی من و بیزینس و کار من حساب کنند و اینگونه روز به روز ثروتمند تر شوم.نی

برای بالا بردن درآمد روانی از طریق “عشق به کار” برای سوال زیر چند جواب بنویس و برای خود یادداشت کن:

چه کار کنم که روز به روز بیشتر عاشق کارم بشوم؟

…….

……

…..

مثلا:

+ متناسب با شرایط و کارم، لبخند به لب داشته باشم

+ کارمندان با کارایی بالا استخدام کنم

+ کارمند سالم استخدام کنم

+ در حوزه تخصصی خود (مثل فروش) آموزش ببینم یا مطالعه داشته باشم

+ و مثال های زیاد دیگر…

نتیجه گیری:

درآمد روانی یکی از منابع اصلی تولید پول و کسب ثروت برای افراد و بیزینس های کوچک و یزرگ است و ساده ترین روش افزایش درآمد روانی، “عشق به کار” می باشد. تکنیک درآمد روانی بسیار ساده و در عین حال بسیار پول ساز است.

توجه: اگر دوست داشتی درآمد روانی خودت رو افزایش بدی می تونی از ویدئوی آموزشی بسیار ارزشمند “درآمد روانی” در سایت تکنولوژی ثروت استفاده کنی و از این تکنیک ارزشمند پول زیادی تولید کنی.

توجه: دوستانی که بنده مربی آن ها بوده ام و درآمد روانی را در بیزینس خود به کار گرفته اند، نتایج پولی بیسار خوبی کسب کرده اند، بنابراین اگر دوست داشتی میتونی برای دریافت خدمات مربی، در قسمت دیدگاه پیام و درخواست خودت رو ثبت کنی تا از روند انجام کار آگاه بشی.

شاد، سربلند و توانگر باشی

عبداله حاجی جعفری

مربی و مدرس بهبود مالی

موسس سایت تکنولوژی ثروت

دیدگاهتان را بنویسید