چطور الگوی مایل اضافه ما را پولدار تر می کند؟

تکنیک مایل اضافه برای پولدار شدن

الگوی مایل اضافه یک تکنیک بسیار جذاب و کاربردی برای تولید پول بیشتری بوده و شما را یقینا پولدار تر می کند.

الگوی مایل اضافه چیست؟

وقتی یک نفر کارش را فراتر از انتظار یا استاندارد انجام می‌دهد، در اصل از الگوی مایل اضافه استفاده کرده است.

مایل اضافه یعنی اینکه یک ذره بیشتر بروی نه اینکه کمتر بروی.

آقای دیل کارنگی، ثروتمند آمریکایی و صاحب کارخانجات متعدد فولاد در این کشور، همیشه کارمندانی را انتخاب می‌کرد که مجهز به عادت مایل اضافه بودند، یعنی عادت داشتند بالاتر از استاندارد کار کنند نه کمتر. این یکی از دلایلی بود که کارخانجات او همیشه بسیار سود آور  بودند.

چگونه از الگوی مایل اضافه پولدار شوم؟

الگوی مایل اضافه در همه ی کسب و کار ها در دنیا جواب خود را پس داده است، بنابراین ارزش این را دارد که کمی بیشتر در مورد الگوی مایل اضافه فکر کنید تا بتوانید راه هایی را پیدا کنید که منجر به تولید پول بیشتر شوند.

در اینجا مثال هایی می آوریم که به شما بیشتر دید و نگرش  بدهد تا راحت تر بتوانید الگوی مایل اضافه را در کسب و کار خود به کار بگیرید.

نحوه ی برخورد با مشتری

اگر با مشتری سر و کار دارید، فراتر از انتظار مشتری ظاهر شوید، و حتما لازم نیست کاری خارق العاده انجام شود، مثلا انگار کودک همراه مشتری می باشد و شما به کودک بادکنک هدیه بدهید یعنی فراتر از انتظار مشتری ظاهر شده اید و این کار می تواند مشتری را از شما راضی تر نماید.

می توانید  در حمل و نقل کالا خلاقیت به خرج داده تا مشتری استرس یا زحمت کمتری متحمل شود و خاطره ی خوبی از شما در ذهن او بماند.

به عنوان مثالی دیگر، یکی از فروشگاه با یک دستگاه کارواش و یک نفر نیرو، ماشین های که در پارکینگ فروشگاه پارک می‌کنند را شسته و کاملا  تمیز می کنند و چطور خاطره ی خوبی در ذهن مشتری حک می کنند.

البته تولید  پول با ایجاد حس و حال خوب در مشتری، درآمد روانی نام دارد و به طور مفصل در سایت توضیح داده شده است و ویدئوی آموزشی آن نیز برای افرادی که می‌خواهند این تکنیک را اجرا کنند، در سایت در دسترس است.

تبدیل خدمات خوب به عالی شما را پولدار می کند

اگر شما ارائه دهنده خدمات هستید، با ارائه خدمات عالی نه تنها میتوانید مشتری خود را نگه دارید، بلکه این مشتری باعث می‌شود مشتریان دیگری نیز شما را بشناسند و از خدمات شما استفاده کنند.

بنابراین هر خدماتی که ارائه می‌دهید، از این به بعد آن را دقیق تر، تمیز تر، کیفی تر، سریعتر و با احترام و اخلاق بهتر انجام دهید، و یقین داشته باشید مشتریان شما با رضایتمندی خود باعث رونق بیشتر بیزینس شما میشوند، و همچنین تبلیغات دهان به دهان مشتری و پول زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد.

پس لطفا الگوی مایل اضافه را اول باور کن و بعد در خدمات خود به کار بگیر و معجزه ی آن را ببین.

الگوی مایل اضافه در جذب کارمند را به کار بگیر و پولدارتر شو

همانطور که در بالا ذکر شد آقای  کارنگی کارمندانی را استخدام میکرد که ذاتا مجهز به الگوی مایل اضافه بودند و همیشه کارها را بهتر از استاندارد انجام می دادند و این کار محیط های کاری او را بسیار پویاتر و پرقدرت تر می کرد و نتیجه ی آن تولید پول بیشتر در بیزینس بود.

بنده با به کار گیری کارمندان عالی و درجه یک، توانستم تولیدات و سودآوری بیزینس را چندین برابر کنم، و به همین خاطر به شما هم توصیه می کنم اگر کارمندی جذب می کنید حواستان باشد آن هایی را انتخاب کنید که اتوماتیک هستند، خودکار هستند و از کار نمی زنند بلکه فراتر از انتظار کار می کنند و به الگوی مایل اضافه یعنی یک ذره بهتر بودن مجهز هستند.

توجه داشته باشید که این الگو قابل آموزش است، یعنی میتوانید به کارمندان خود آموزش دهید که کار را بهتر از آنچه از آنها خواسته شده انجام دهند، بهتر انجام دهند، سریعتر انجام دهند، دقیق تر انجام دهند، با مشتری برخورد بهتری داشته باشند و در کل یک قدم جلوتر بروند و فراتر از استاندارد عمل کنند.

 

الگوی مایل اضافه شما را پولدارتر می کند، ابتدا باور کنید و بعد اقدام نمایید.

شاد، سربلند و توانگر باشید.

عبداله حاجی جعفری

مربی مالی شما

دیدگاهتان را بنویسید